Google Adwords Reklam Danışmanlığı

Google Ads reklamları ile bir adım öne çıkın !

NASIL YAPIYORUZ ?

Google arama motoru üzerinde bir kelime ile ilgili arama yapıldığında hedef kitlenizin karşısına çıkan binlerce sonuç içerisinde yada hedef kitlenizin ziyaret ettiği web sitelerde rakipleriniz arasında fark edilmenizi sağlayacak reklamlar planlıyor ve yönetiyoruz.

Bu hizmeti verirken Google Ads hesabınızı kuruyor, doğru anahtar kelimeleri seçiyor, dikkat çekici reklam metinleri ve görseller hazırlıyor, doğru açılış sayfalarını belirliyor ve hangi kullanıcıların müşteriye dönüştüğünü inceliyoruz.

GOOGLE ADS NEDİR ?

Eski adı ile Google Adwords yeni adı ile Google Ads

Google Ads reklamları dünyanın en kapsamlı arama motoru olan Google üzerinde yapılan aramalar ve belirlenen hedef kitle grupları içerisinde yer alan kişilere metin ve görsel içerik gösterimleri sağlayan reklam platformudur.

Metin reklamlarınız için hedeflediğiniz anahtar kelimeler ile Google üzerinde yapılan arama sonuçlarında çıkacak metin reklamlarınız için içerik, sıralama ve tıklama başı maliyetleri (CPC) belirleyebilirsiniz.

Daha önce web sitenizi ziyaret etmiş ve ürün yada hizmetleriniz ile ilgilenebilecek kriterlere sahip kişileri hedefleyerek ziyaret ettikleri diğer web sitelerde yer alan google reklam alanlarında, youtube ve gmail gibi mecralarda görsel reklam gösterimi yapabilirsiniz.

GOOGLE ADS İLE HER AN KONTRÖL

Google Ads reklam platformu ile reklam kampayalarınız için günlük yada toplam kampanya bütçeleri, hangi gün ve saatte yayınlamak istediğinizi, reklamlarınızın yayınlanmasını istediğiniz yada istemediğiniz web siteleri, ülkeleri ve daha bir çok kriteri belirleyebilirsiniz.

Google Ads reklamları ağı 3 ana kategoriden oluşur. Google Arama Ağı, Google Görüntülü Reklam Ağı ve YouTube Ağı. Bu ağlar; Google arama sonuçları, Google Adsense ile görsel reklam gösterimi yapan web siteler, google reklam ortaklarına ait reklam alanları ve mobil uygulamalar dahil olmak üzere tüm reklam alanlarını kapsar.

Google Adwords Reklam Yönetimi Süreçleri

HESAP KURULUMU

Reklamlarınızın verimli bir şekilde yayınlanabilmesi için Google Ads hesabınızı kuruyor yada var olan hesabınızı optimize ediyoruz.

HEDEF KİTLE TESPİTİ

Reklamlarınız için anahtar kelime listeleri oluşturuyor, potansiyel müşteri analizi ile hedef kitlelerinizi belirliyoruz.

İÇERİK ÜRETİMİ

Belirlenen reklam alanlarına uygun metin ve görsel içerikler hazırlıyor, performanslarına göre optimize ediyoruz.

YAYINLAMA VE RAPORLAMA

Oluşturulan tüm veriler ile en iyi performansı sağlayacak reklamları yayınlıyor, takip ediyor ve düzenli olarak sonuçları raporluyoruz.

BİZİ TERCİH EDENLER

Dijital Pazarlama Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Google Adwords Reklam Yönetimi, Web Tasarım ve Yazılım, Fuar ve Etkinliklere Özel Dijital Pazarlama Çözümleri ve Süreç Yönetimi başta olmak üzere dijital pazarlamanın tüm alanlarında hizmet verdiğimiz referanslarımızdan bazıları...

Bizimle tanışmak isterseniz bir mail göndermeniz yada aramanız yeterli :)

Dijital yol haritanızı çizmek, satışlarınızı arttırmak, yeni müşteriler edinmek yada varolan markanızın dijital dönüşümü için bir dijital ajans desteğine ihtiyacınız varsa

BİZ HAZIRIZ !